Prodloužení řas BLINK LASH STYLIST & CARE

 Prodlužování řas - moderní pohled na krásu

V dnešní době může okouzlit okolí svým půvabem každá žena. Kouzlo spočívá především v její přirozené kráse – ať už se jedná o zářivý úsměv, krásné vlasy, pěstěnou pokožku, anebo jde o strhující pohled zpoza hustých a dlouhých řas. Všichni dobře víme, že ke každému byla příroda jinak štědrá. Ti šťastnější pak vynaloží méně úsilí, jak oslnit. Vždycky je tu ale šance změnit situaci!

Díky poznatkům současných kosmetických trendů jsou možné doslova zázraky, jako je například – proměna očí, pokud jde o délku a zahuštění řas. Vždyť oči jsou zrcadlem duše a konkrétně ony poutají pozornost opačného pohlaví.

Moderní prodlužování řas má řadu výhod, poněvadž umocňuje hloubku pohledu, zdůrazňuje krásu očí, podtrhuje jejich jedinečnost a neopakovatelnost a rovněž vytváří určitou image, jenž vyzdvihuje něžnost i bezbrannost či naopak přísnost a odhodlání. Je pravdou, že podobného efektu lze dosáhnout pouze v tom případě, jestliže přistoupíme k proceduře prodlužování řas skutečně důkladně – ne tedy tak, že aplikujeme speciální stíny, prodlužující řasenku nebo dokonce umělé řasy.

Jde totiž o to, že s žádnou kosmetikou nezískáte stoprocentní výsledek. Prostředky k posílení růstu řas, nebo jejich zpevnění se obvykle míjí účinkem, stíny se za čas odrolí, prodlužující a řasy zkrášlující řasenka ,,vyniká" velmi nízkou odolností, což vede k jejímu rozmazávání, nevzhledným skvrnám a make-up pak působí kompletně chaoticky. Pokud jde o nalepování umělých řas, takové řasy svědčí o špatném vkusu nositelky, neboť vypadají velmi nepřirozeně. Existuje pouze jediná cesta, jak získat prodloužené řasy.

 Prodlužování metodou řasa na řasu

- revoluční metoda, která dodá řasám zvláštní krásu

Prodlužování řas pomocí aplikace řasa na řasu je nesrovnatelná s jakýmkoli jiným postupem. Pouze díky této metodě lze dosáhnout stabilního dlouhodobého efektu – tzn. získat delší a hustší řasy. Odpadá nutnost používat řasenku či jiné zkrášlující prostředky. To však je na tom úplně nejlepší, protože mít 100% přirozený a atraktivní pohled a okouzlovat ostatní luxusními řasami, je snem mnoha žen z celého světa.

Samozřejmě, že tohoto efektu lze dosáhnout jen v případě, jestliže se svěříte do rukou skutečných a vysoce kvalifikovaných odborníků, kteří jsou dobře obeznámeni s moderní technikou a současnými metodami. Jde totiž o to, že tento postup prodlužování řas, stejně tak jakož i další kosmetické procedury představují dosti složitý a velmi zodpovědný proces vyžadující značnou pozornost, znalost technologie prodlužování řas a smysl pro detail. Především v této oblasti je nezbytná rozsáhlá a tolik ceněná zkušenost.

Teprve pak můžeme dosáhnout vynikajících výsledků bez zdravotních problémů a zbytečných ztrát. Metoda prodlužování řas se provádí v salónech krásy a nepředstavuje absolutně žádné riziko pro zdraví, zrak či pokožku. Kromě toho se během prodlužování řas neprokázalo, že by se jednalo o bolestivou nebo nepříjemnou aplikaci, takže prodloužení řas většinou nepředstavuje žádnou kontraindikaci. Vše, co učiní klientky, které přijdou do salónu nechat si prodloužit řasy je následující - pohodlně si lehnou, uvolní se a zavřou oči.

Vlastní procedura prodloužení řas zabere asi hodinu a provádí se důkladně a pečlivě. Specialista postupuje u každého naprosto individuálně. To umožňuje zajistit stabilní a výborný výsledek - neodolatelný pohled zpoza hustých a dlouhých řas.

Takovýmto způsobem, za účasti odborníka si může svůj sen o kráse a dobré vizáži splnit jakákoli zástupkyně něžného pohlaví. Může tak zdůraznit vlastní individualitu a vytvořit jedinečný výrazný vzhled, získat během procedury neobyčejné dekorativní řasy či řasy různých odstínů a speciálně zdobené řasy.

Úžasný výsledek bez dalších problémů – prodlužování řas metodou řasa na řasu - značkou:

 BLINK LASH STYLIST & CARE

Takže, pokud nejste spokojené se svými vlastními řasami, nebo se trápíte, že máte krátké, řídké nebo nevýrazné řasy, řešením je revoluční metoda prodlužování řas – aplikace řasa na řasu.

Tato technika umožňuje rychlé dosažení skvělých výsledků – tzn. prodlužuje řasy, mění směr jejich růstu, znásobuje objem a zhušťuje je. Dodá očím vášnivý pohled a předcházející komplexy tak rychle zmizí. Proto se obraťte na náš salón ohledně prodloužení řas - právě zde se setkáte s těmi nejlepšími výsledky, o jakých sní všechny moderní ženy a dívky.

V kosmetickém salónu Ellen pracují tvůrčí typy, které kromě velkého množství pracovních zkušeností a komplexních znalostí v oboru vynikají taktéž vytříbeným vkusem, jedinečným smyslem pro styl, dobrou znalostí módních trendů a naprostou absencí stereotypního myšlení. Při prodlužování řas je toto všechno bezpečnou zárukou vynikajících výsledků.

Základní výhody prodlužování řas v našem salónu:

 • garance neodolatelného pohledu a vysoké estetické provedení;
 • žádné další výdaje za kosmetiku;
 • psychická pohoda a nepopsatelný pocit krásy a dokonalosti;
 • významná úspora času, který byl dříve vynaložený na nanášení kosmetických přípravků;
 • chybějící kruhy pod očima od rozmazané nebo rozteklé řasenky;
 • naprosto bezpečná procedura, pokud jde o zdraví a stav klientových vlastních řas;
 • velká efektivita dovolující vizuálně změnit tvar oka (zúžit nebo naopak rozšířit).

Pro každého klienta je v našem salónu připra-veno:

 • přátelská atmosféra a příjemný úsměv;
 • čistě osobní a prozákaznický přístup;
 • neškodná kritika, ale i skutečná pomoc při řešení obtížných situací;
 • objektivní posouzení našich možností s reálnou prognózou výsledku práce;
 • pouze měkké, lehké - vysoce kvalitní materiál od firmy BLINK LASH STYLIST & CARE
 • vysoká profesionalita, osvědčení o odbornosti a garance kvality práce.

 Technologie pro prodloužení délky řas

Profesionální přístup = klíč k úspěchu!

Stojí za zmínku, že jednotný názor týkající se otázky prodloužení řas, prostě neexistuje. Technik, metod a prostředků je nepřeberné množství, stejně jako odborníků, kteří provádějí tuto proceduru. Mimoto je varianta prodlužování řas u každého vždy individuální. Nicméně i u prodlužování řas nalezneme společné znaky, které jsou charakteristické právě pro tuto proceduru:

 • umělé řasy jsou většinou lepeny na povrch přírodních, proto aplikace není věkově omezena a nepřináší žádné komplikace;
 • materiály, které se používají, jsou certifikované;
 • používají se různé délky řas s různým umístěním (dlouhé - na vnější koutky očí, krátké a střední – doprostřed);
 • výběr délky v souvislosti s tvarem, velikostí a vzhledem očí;
 • použití speciálního hypoalergenního lepidla na bázi pryskyřice (bezbarvého nebo černého);
 • používání vydezinfikovaných nástrojů a speciální ochranné fólie při práci. A ještě několik stěžejních bodů, které je nutné znát, rozhodneme-li se nechat si prodloužit řasy:
 • tipy na péči o řasy, které jim umožní prodloužit životnost

Umělé řasy velmi nepříznivě reagují na tuk, takže je třeba značně opatrně postupovat při nanášení zkrášlujících krémů, masek a omlazujících kosmetických přípravků. Řasy by měly být rovněž chráněny před účinky chlorované vody - tzn. místo mytí čistou vodou z vodovodu, je lepší koupit si speciální kosmetiku na prodloužené řasy. Také je zapotřebí zříci se trvalé na řasy a nemnout si oči.

Včasná korekce řas - příslib nadpozemské krásy a neodolatelného pohledu

U technologie umělého prodlužování řas, kdy je prováděna aplikace metodou řasa na řasu, jsou umělé řasy přímo připevněny k přírodním (přirozeným) řasám. A protože (v souladu se zákony biologie a fyziologie) přirozené řasy vypadávají pravidelně a na jejich místě vyrůstají nové řasy, musí být včas doplněny i uměle prodloužené řasy, aby se zabránilo jejich vypadnutí spolu s přírodní řasou.

Obvykle nepředstavuje procedura doplňování jednotlivých řas pro klientky žádný problém, neboť probíhá o poznání rychleji než počáteční proces prodloužení všech řas.Co je tedy ještě třeba? Pouze nás kontaktovat, objednat se nebo si dohodnout schůzku. Vždy Vám pomůžeme!