metoda: Řasa na řasu

 

Nádherné krásné okouzlující očí, perfektní pocit jistoty a sebevědomí, naprosto přirozený vzhled vašich řas po aplikaci metodou řasa na řasu!

Dlouhé a husté prodloužené řasy

Proto aby jakákoli dívka nebo žena vždy vypadala atraktivně dnes pracuje celý průmysl a neustalé vytváří nové nástroje a metody, které dokáží udělatze sladké holčičky neodolatelnou svůdkyni A svět módy každým rokem vznáší novéřešení a trendy. Pokud chcete vypadat opravdu cool a stát se předmětem obdivuprezentuji vám novou metodu: prodloužení řas které vás razantně pozmění během 2 hod. a zajisté vám pomůže přilákat na sebe pozornost.Není pochyb o tom, že když chcete vypadat atraktivně, jednou z nejúčinnějšíchmožností je prodloužení řas. Je to moderní trend, a proto , náš kosmetickýsalon stále častěji nabízí klientům novodobou službu: dlouhé a hustéprodloužené řasy. Luxus prodloužit řasy je široce využíván nejen pro speciálníakce, ale i v každodenním životě. Dnes je již výběr umělých řas široký jakonikdy předtím a každý rok se objeví novétypy umělých hustých, prodloužených řas , které můžou okouzlit každého muže.

MATERIÁL k prodloužení řas

Veškeré jednotlivé řasy jsou vyrobeny z hypoalergického monofitu(tenké řásy), některé s přidáním syntetiky (více zatočené řásy), některé s přidáním hedvábí (silnější a lesklejší řásy), které je tvarováno takovým způsobem, aby rychle a lehce přilnulo k přírodní řase. Řasy mají přirozený vzhled, jsoulesklé, jemné a lehké. Nezatěžují vlastní řasy ani jim neškodí. Pokud dodržíte všechna doporučení zaškoleného odborníka, tak následná běžná údržba a péče nemůže poškodit přírodní řasy. Po prodlužování na očích řasy nejsou cítit, jsoujako vlastní. Používaná lepidla se při běžném nošení nevypařují a nedráždí.Řasy na prodloužení jsou jako vlastní řasy. Používaná lepidla se přiběžnémnošení nevypařují a nedráždí. Řasy jsou různých délek a síly, což zaručuje připrodlužování maximálně dokonalých výsledků. Používá se speciální lepidlo nabázi pryskyřice. Lepidlo nevyvolává alergii a je bezpečné.

Technika provedení prodlužování řas

Je to prodlužování řas, kdy je přilepena jedna umělá řasa najednu přírodní řasu. Tím se řasa prodlouží a chová se společně s prodlouženou řasou úplně přirozeně. Po prodlužování řasy jsou odolné vůči vodě, potu, slzámi bazénovému chlóru. Zároveň jsou řasy silné a dlouhé, krásně natočené,bezpečně k pokožce, očím a kontaktním čočkám. Délku řas klientce doporučímetak, že přirozená délka vlastních řas je kratší u vnitřního koutku a nejdelšířasy jsou uprostřed oka. Přírodní řasy musí tvořit nejméně 1/3 délky prodloužení, které chcete aplikovat. Aplikace řas vyžaduje v průměru 60-110 i víc řas na oko. A doba aplikace je od 1,5 do 2.5 hodiny. Další věc - vždycky se zeptáme klientky, zda-li nosí brýle, aby delší řasy jí při nošení brýlí nevadily - zastřihnou se . Hustota řas se odvíjí od vlastní hustoty řas.

KONTRAINDIKACE k prodlužování řas

Nějaký striktní zákaz prodlužování řas není. Avšak je potřebavyvarovat se prodloužení, pokud klientka: 
1. Je alergická na mnohé věci, přecitlivělá a alergie se projevuje zvýšenýmslzotokem nebo svěděním očí. V tomto případě je vhodné udělat test – přilepitjednu řasu a pozorovat, jak se bude chovat. 
2. Ekzémy v oblasti očního okolí. Ekzémy vyžadující zvláštní léčbu, která vevětšině případů spočívá v promaštění postiženého okolí.

Tak už o prodlužování řas víte všechno a přejí Vám okouzlujícívzhled a skvělou náladu.

Rozdíl mezi permanentním prodlužováním řas a umělými řasami
Umělé řasy představují rychlý a jednoduchý systémprodloužení řas s velmi krátkou trvanlivostí – pouhý 1 den.
U permanentního prodlužování řas je trvanlivost omnoho delší – 2 – 5 týdnů v závislosti i na péči ze strany klientky,jakož i napřirozeném cyklu růstu řas.